Totaal zou dat 212 euro gaan kosten, prima prijsje.
Voor bevestiging heb ik via via met een metaalbewerker gepraat,
hij wil voor mij rvs beugels maken welke om de staanders van de railing vallen, en ik de plaatjes tussen kan klemmen.
als je 2 zadels neemt voor pvc pijp, en die leg te tegen elkaar aan heb je ongeveer hetzelfde.
alleen komen in die rvs beugels ook een gat om hem ook aan de staander te schroeven.
tussen de bovenligger van de railing en de plaat hou ik dan 2 a 3cm ruimte zodat stootwillen nog makkelijk opgehangen kunnen worden.
@henkvd, wit trespa ? dat is ondoorzichtig, geen optie... ik wil niet het nieuws halen dat ik overvaren ben door een binnenschipper omdat ik niet achteruit kon kijken als ik binnen stuur.
@chae, gaasmat heb ik bekeken, maar persoonlijk vind ik dat dan weer wel afbreuk doen... ik hou niet zo van die vakjes, vandaar dat een railingnet ook geen optie was.
Ow.... lees net dat lexaan/polycorbonaat 1 en hetzelfde zijn
wanneer alles binnen is en gemonteerd zal ik er uiteraard foto's van posten,
kan even duren, eerst de besturing en electra afmaken, evenals het 2 persoonsbed in de achterkajuit.
