swiex schreef:Met natte bewerking bedoel je: Schuurspons met een emmer water?
Of zijn hier speciale dingen voor?
Ik bedoelde nat schuren of nat stralen.
Stralen is het mooiste maar duur natuurlijk.
Een droge bewerking kan natuurlijk ook en je kunt er erg goede resultaten mee behalen. Dan zou ik een dubbele of driedubbele Tercoo gebruiken.
Met een goede gelaatsbescherming en goed stofmasker moet dat geen probleem zijn.
Ik ben het met Peter Jansen eens dat je het onderwaterschip beter direct goed kunt aanpakken, de boot staat nu toch droog. Kaal maken is een behoorlijke klus maar dat doe je maar 1 keer in de ..tig jaar.
Het voordeel is dat je er jaren vanaf bent en dat je zekerheid hebt over de conditie van het onderwaterschip.
Let ook goed op roestvorming aan de binnenkant, vooral op de plaatsen die slecht toegankelijk zijn onder de vloer en in de bilge. Dit wordt nog wel eens vergeten.
Het zou zonde zijn om veel werk aan de buitenkant te verrichten en later te ontdekken dat er een slechte plek is als gevolg van roest aan de binnenkant.
Suc6,
Roelof
The bitterness of poor quality remain long after the sweetness of a low price is forgotten