Pagina 1 van 1

antieke johnson 5pk

BerichtGeplaatst: 27 Mei 2015, 11:02
door micha
Misschien hebben mensen hem hier al gezien op het forum maar ik bied hem ook maar eens te koop aan hier in de hoop dat iemand hem wil hebben.
Het is een antieke johnson uit 1946/1949 en de forum prijs is 130 euro

Afbeelding

de text van de marktplaats advertentie:

Bij deze bied ik een hele mooie johnson 5pk aan. Het type is een td20
De motor ziet er nog heel erg mooi uit en werkt nog heel erg goed. De motor heeft een beurt gehad en opnieuw afgesteld. Hierbij is de ontsteking schoongemaakt, afgesteld en voorzien van nieuwe kabels. en de carburateur schoongemaakt en afgesteld.

Het is een 5 pk tweetakt tweecilinder kortstaart buitenboordmotor. De motor heeft geen vrijloop en staat dus altijd in z'n vooruit. Door de motor te draaien ga je achteruit. De propellor ziet er ook nog goed uit.

Het motortje komt uit 1946-1949 en heeft de tand des tijds zeer goed doorstaan. Zou heel mooi staan achter een oude boot of in een watersportzaak als decoratie. Je kan er echter ook mee varen want hij doet het prima.

Hij is verder helemaal compleet maar heeft een deukje in de tank.

Ik kan de motor hier lopend demonstreren in een bak met water.

Ik sta open voor inruil van een ander (opknap) motortje van een bekend merk. Eventueel iets anders zou ook kunnen. Laat me het weten.

Ik woon in bleiswijk, zuid-holland

Re: antieke johnson 5pk

BerichtGeplaatst: 15 Jun 2015, 12:08
door micha
De motor is verkocht. Is nu te bezichtigen in het buitenboordmotor museum van Kewi.